Znajdź Paragraf

Portal ZnajdzParagraf.pl założyliśmy z myślą o pomocy prawnej osobom, które znalazły się w obliczu problemów i wyzwań związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Świadczymy kompleksową pomoc prawną, od założenia firmy po jej restrukturyzacje czy ostatecznie upadłość. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, w zależności od stawianych przez niego celów oraz jego potrzeb.

 

 

Przemysław Grzegorczyk

Adwokat. Ukończył aplikację adwokacką prowadzoną przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Praktyką prawniczą zajmuje się od 2017 roku.

Przemysław posiada doświadczenie w zakresie obsługi prawnej świadczonej na rzecz przedsiębiorców, w tym w szczególności z tytułu roszczeń o zapłatę. W ramach praktyki prowadzi postępowania sądowe z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, doradza Klientom na etapie rozmów polubownych, przeprowadza negocjacje.

Świadczy pomoc prawną także w języku angielskim. 

Radosław Pilarski

Adwokat oraz Doradca Restrukturyzacyjny. Współzałożyciel platformy Znajdzparagraf. Praktykę prawniczą prowadzi od 2014 roku.

Radosław posiada wieloletnim doświadczeniem w prawie cywilnym, gospodarczym, upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Specjalizuje się w konstruowaniu umów oraz bieżącym prowadzeniu spraw spółek handlowych. Posiada bogate doświadczenie w procesach sądowych i mediacyjnych.

Świadczy pomoc prawną także w języku angielskim. 

Żaneta Pilarska-Czeluśniak

Dziennikarz i redaktor. Współzałożycielka portalu znajdzparagraf.pl.  Autorka wielu publikacji z zakresu prawa i finansów.

Żaneta posiada doświadczenie w zakresie mediów oraz marketingu.  W tworzonych przez siebie treściach tłumaczy w sposób przejrzysty zawiłości polskiego systemu prawnego.

 

Jesteśmy prawnikami, pomożemy Ci znaleźć właściwy paragraf.

Daj znać, w czym możemy Ci pomóc? Świadczymy kompleksową pomoc prawną - porady prawne, pozwy, wnioski, artykuły specjalistyczne, wzory dokumentów. Dzięki nam prawo może okazać się przyjazne, a każdy paragraf bardziej zrozumiały.

O nas
Znajdź paragraf

Nieznajomość prawa szkodzi

Prawo jest po Twojej stronie

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni paragraf!