X
Znajdź prawnika

Obsługa prawna firm

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w 2020 roku wyrejestrowano z REGON około 177 tys. podmiotów gospodarczych, w 2021 roku było to już ponad 190 tys. firm. Z czego większość (w 2020 – 152 tys., a 2021 – 167 tys.) były to jednoosobowe działalności gospodarcze. 


Okres po pandemiczny, ciągłe zmiany w systemie prawnym i podatkowym, konflikty światowe – to wszystko może wpływać na problemy obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Aktualna sytuacja rynkowa nie należy do najstabilniejszych, tym bardziej nie warto ryzykować. Przed podjęciem istotnej decyzji dla przedsiębiorstwa warto zasięgnąć opinii specjalistów. Oferujemy pomoc prawną oraz obsługę firm – pomagamy przedsiębiorstwom, które chcą wejścia rynek, rozwijać się lub przekształcić kierunek swojego rozwoju. Prowadzimy również postępowania restrukturyzacyjne oraz upadłościowe. Jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie życia firmy.

Obsługa prawna

Oferujemy kompleksową pomoc, w zakresie obsługi prawnej firm. W zależności od profilu działalności jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa. Zarówno przy rejestrowaniu firmy, jej prowadzeniu, restrukturyzacji czy w końcu przy jej likwidacji. Nasze usługi zagwarantują, że wszelkie ruchy poczynione przez przedsiębiorcę, będą zgodne z obecnie obowiązującym stanem prawnym. Pozwoli to na rozwinięcie działalności w odpowiednim kierunku bez obaw o niedopełnienie formalności, niedopatrzenia fiskalne czy niekorzystanie sporządzone umowy z kontrahentami. Współpraca z nami uchroni firmę przed negatywnymi skutkami nieznajomości – zawiłych i ciągle zmieniających się – przepisów.

Zakres usług Znajdź Paragraf

Przy obsłudze prawnej firm, jako zespół adwokatów, doradców restrukturyzacyjnych oraz prawników z wieloletnim stażem, jesteśmy w stanie pomóc niemalże w każdym aspekcie prawa cywilnego, gospodarczego oraz restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Zapewniamy przy tym fachową pomoc, doradztwo i opiekę na każdym etapie przeprowadzania sprawy.

Są to:

Jeśli nie jesteś pewien, jakiej konkretnie pomocy potrzebuje Twoja firma, skontaktuj się z nami. Adwokat doradzi Ci, jakie kroki powinieneś podjąć, rozwieje Twoje wątpliwości i dobierze odpowiednie rozwiązanie prawne.

Kompleksowa obsługa prawna firm - dlaczego warto na nas postawić?

Indywidualizm

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Wiemy, jak ważne jest to, aby nie traktować osób, które przychodzą do nas ze swoimi problemami, jednakowo. Sytuacje, okoliczności i położenie klientów są zróżnicowane. Badamy zatem każdą sprawę i poszukujemy rozwiązań, które będą skrojone na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy. Możesz liczyć na kontakt z nami zawsze, gdy będziesz tego potrzebował, porozmawiamy, wysłuchamy, doradzimy. Na każdą sprawę, pismo, poświęcamy tyle czasu, ile wymaga tego dana sprawa. Nie uważamy, że nasza praca kończy się w momencie postawienia ostatniej kropki w regulaminie czy umowie. Naniesiemy takie poprawki, jakie będą konieczne. Konsultacja zakończy się wtedy, gdy uznasz, że wiesz już wszystko na interesujący Cię temat.

Kompleksowość

Jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie jedną umowę – super. Jednak możemy zaoferować pełną obsługę. Tak, abyś Ty i Twoja firma poczuł się zaopiekowany w gąszczu paragrafów, ustaw i kodeksów. Jako Twoi pełnomocnicy zrobimy wszystko, abyś był pewny, że dołożyliśmy wszelkich starań, by Twoje sprawy toczyły się jak najkorzystniej dla Ciebie i Twoich finansów.

Przejrzystość

Wiele osób boi się korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej w obawie przed kosztami. Nie martw się. Możesz skorzystać z usług z naszego cennika – dostępnego tutaj. Gwarantujemy, że cena nie ulegnie zmianie bez Twojej wiedzy i zgody.

Jeśli natomiast interesuje Cię inny rodzaj usługi lub indywidualna wycena – już na początku współpracy dowiesz się, ile będziesz musiał zapłacić. W ten sposób nie zaskoczymy Cię kosztami i w każdej chwili będziesz mógł je kontrolować.

Profesjonalizm

Jesteśmy prawnikami, zostaliśmy wpisani na listę adwokatów oraz doradców restrukturyzacyjnych, co łatwo możesz sprawdzić. Zakończyliśmy naszą edukację egzaminem zawodowym. Nasza kancelaria prawna jest w stanie pomóc przy sporządzaniu profesjonalnej dokumentacji, a w razie potrzeby również na sali sądowej. Adwokat zapozna się ze sprawą i wskaże odpowiednie rozwiązanie.

W ramach współpracy z nami skorzystać możesz również z pomocy doradcy restrukturyzacyjnego, który krok po kroku wyjaśni, a następnie przeprowadzi proces restrukturyzacyjny lub upadłościowy.

Obsługa prawna firm online

Dzięki rozwiązaniom online jesteśmy w stanie obsługiwać firmy z  całego kraju. Przygotowaliśmy naszą stronę tak, abyś mógł w kilka sekund skontaktować się z nami. Wystarczy, że wybierzesz tutaj formę pomocy, z której chcesz skorzystać i opiszesz, najlepiej jak najkonkretniej swój problem. Otrzymasz od nas informację wraz z wyceną. Jeśli uznasz proponowane rozwiązanie za odpowiednie, przystąpimy do pracy.

Jeśli zdecydujesz się na pełną obsługę firmy, możesz liczyć na stały kontakt z nami. Z każdym problemem czy zagwozdką prawną będziesz mógł zwrócić się o pomoc do naszego prawnika, którzy w ciągu 48 godzin odpowie na każde Twoje zapytanie.  

FAQ

Oczywiście. W obecnych realiach prowadzenia biznesu internetowego i zaostrzonych wymogów dotyczących przetwarzania danych osobowych, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji do prowadzenia sklepu on-line to podstawa. Z ogromną chęcią przygotowujemy taką dokumentację, bo wiemy jak jest to istotne dla biznesów wchodzących na rynek 

Bardzo prosto. W pierwszym kroku skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, napisz maila na biuro@znajdzparagraf.pl lub zadzwoń do nas 732-185-812 i przedstaw swoją sprawę. Następnie określamy zakres prac i je wyceniamy, po czym zgadzasz się bądź nie na przedstawiony plan współpracy i wycenę. Następnie my w wyznaczonym terminie przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Tak. Obsługujemy każdy rodzaj spółki. Spółki cywilne, osobowe i kapitałowe. Znamy ich specyfikę. Wiele rodzajów mieliśmy już przyjemność obsługiwać. Służymy także pomocą przy przekształcaniu.

Do 72h od zawarcia umowy z nami.

Obecnie wszystkie osoby, które pracują w znajdzparagraf.pl mają status adwokata. Dowodem na to będzie pieczątka adwokata na sporządzonych dla Ciebie dokumentach.

Cennik ramowy usług widoczny jest na naszej stronie internetowej. W przypadku bardziej skomplikowanych, czy mniej standardowych spraw dokonujemy wyceny indywidualnej.

Warto się z nami skontaktować i przeanalizować całą sytuację. Może wyjściem będzie restrukturyzacja lub wprowadzenie innych zmian czy przeprowadzenie mniej inwazyjnych procesów. Nie zawsze upadłość jest najlepszym rozwiązaniem.