Problem z kredytem frankowym? Skuteczne rozwiązanie

Wiele osób już od długiego czasu boryka się z niekorzystnym zobowiązaniem w postaci zaciągniętego kredytu frankaowego. Próby samodzielnego rozwiązania problemu niestety zwykle kończą się niepowodzeniem, niełatwo wygrać z instytucją bankową, jeśli nie jest się do tego odpowiednio przygotowanym. Brak wiedzy i doświadczenia to główne przeszkody, cały proces jest żmudny i czasochłonny. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania profesjonalnej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w sprawach frankowych. Jest to ogromne wsparcie i wzrost szansy na pozytywne załatwienie sprawy na korzyść frankowicza.
limity wpłat na IKE i IKZE

Profesjonalna pomoc frankowiczom, czyli unieważnianie kredytów we frankach lub odfrankowienie

Od wielu już lat są w toku sprawy związane z zaciągniętymi kredytami we frankach. Problemy dotyczą nawet osób, które już spłaciły swoje nieopłacalne zobowiązanie, klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Nawet jeśli ktoś nadal znajduje się w sytuacji z pozoru patowej, to nie powinien tracić nadziei, bo można uwolnić się całkowicie od frankowego balastu. Korzystając z usług doświadczonej i profesjonalnej kancelarii adwokackiej, można pozbyć się kredytu frankowego i unieważnić umowę o kredyt z bankiem lub ją odfrankowić. Jest to możliwe ze względu na widniejące w nich klauzule abuzywne, czyli niezadowolone zapisy. Konieczne jest jednak wejście na drogę sądową, ale mając specjalistyczne wsparcie, wygrana znajduje się w zasięgu ręki.

Dobry prawnik dysponuje obszerną wiedzą z zakresu prawa i ekonomii oraz doskonale wie, jak wcielić teorię w praktykę. Każdej osobie potrzebującej pomocy można śmiało polecić kancelarię specjalizującą się w sprawach frankowych, np Kancelaria-KFK.pl. Fachowców pozna się po tym, że mogą pochwalić się prawomocnymi wyrokami w zakresie odfrankowania i unieważnienia kredytów frankowych. Przestrzegają oni wysokich norm etycznych w zakresie prowadzenia działalności i mają bezpośredni kontakt ze swoimi klientami. Można liczyć na to, że kancelaria zabezpieczy interesy swojego klienta i to na każdym etapie sprawy oraz wyegzekwuje uzyskany wyrok.

Wygrana jest w zasięgu ręki, czyli sposoby na pozbycie się zadłużenia

Od profesjonalnej kancelarii adwokackiej obsługującej sprawy frankowe można wymagać kompleksowej pomocy, która nie ogranicza się wyłącznie do napisania pozwu. Wszystkie kwestie zostaną precyzyjnie określone i zawarte w umowie. Podczas jej zawierania warto mieć na uwadze przede wszystkim zasady pobierania premii za odniesiony sukces, opłatę wstępną, stawkę za godzinę pracy adwokata, dodatkowe opłaty nieujęte w kwocie wynagrodzenia dla kancelarii, ewentualne koszty roszczenia kary w przypadku odstąpienia od umowy. Jest wiele modeli wynagrodzenia dla kancelarii za obsługę sprawy frankowej.

Warto też podkreślić, że adres fizyczny kancelarii adwokackiej jest kwestią drugorzędną, bo pozew przeciwko bankowi można kierować do sądu według miejsca zamieszka powoda lub siedziby banku. W pierwszej kolejności adwokat dokonuje dokładnej analizy umowy kredytowej w celu znalezienia w niej niedozwolonych postanowień. W przypadku dobrej kancelarii można liczyć na to, że nie będzie trzeba płacić za wstępne konsultacje.

Warto wypytać o wszystkie wątpliwe kwestie. Profesjonaliści do wszystkich zleceń podchodzę indywidualnie, bo każda sprawa jest inna. Na podstawie przedstawionej dokumentacji i wadliwości umowy, adwokat będzie w stanie dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla swojego klienta. Roszczenie może dotyczyć unieważnienia umowy zawartej z bankiem lub jej odfrankowienia – https://kancelaria-kfk.pl/specjalizacje/pomoc-frankowiczom/. Przed złożeniem pozwu omawia się również wszystkie okoliczności faktyczne, które są niezwykle istotne dla sądu.

Dobre przygotowanie to klucz do sukcesu, bo pozwala obrać właściwą taktykę działania. Ze złożeniem pozwu nie ma co zwlekać, można to zrobić w dowolnym momencie. Jest to praktycznie jedyny skuteczny sposób na pozbycie się zadłużenia we frankach. Nie ma sensu czekać na złożenie propozycji przez bank w postaci polubownego rozwiązania sporu. Na próżno jest liczyć na to, że będzie chciał dobrowolnie pójść na ustępstwa.

Artykuł partnera

Admin
Admin